kişisel gelişim

Yoga

Yoga; çeşitli duyuların açılmasını sağlayarak insanın ruhen ve bedenen arınıp dinlenmesine yardımcı olan bir meditasyon tekniğidir. 

Meditasyonun en etkili olduğu yöntemlerden biri olan yoga, birçok olumlu etkiye sahiptir:

• Doğru nefes alıp verme tekniğini öğreterek, kan dolaşımı ve kalp atışlarının düzene girmesini sağlar ve kalp krizi riskini azaltır.

• Sinir sisteminde sağladığı gevşeme sayesinde panik atak, depresyon gibi psikolojik rahatsızlıkların atl

Devamını Oku
Pilates

Joseph Pilates’in “kontroloji” adını verdiği metodu, zihin ve beden bütünlüğü öngören denge, nefes ve hareket sistemlerinin bir sentezidir. Eklem ve kemikleri hayat boyu korumak için kas güçlendiren, esneten ve özellikle içsel karın kaslarının kuvvetlendirilmesi esasına dayanan bir sistemdir.

Pilates egzersizlerinin amacı; karın ve sırt bölgelerini eşit oranda güçlendirip, vücudumuzun üst kısmında sağlam bir iskelet olu

Devamını Oku
Zumba

Amerikan basını tarafından dünyanın 1 numaralı egzersiz programı seçilen Zumba, Latin müziği eşliğinde kıvrak ritimleriyle dikkat çeker. Dansı ve egzersizi bir arada sunan Zumba ile hem eğlenip hem de formunuzu koruyabilirsiniz.

Zumba, vücuttaki tüm önemli kas gruplarının çalışmasını sağlar. Hem yavaş hem de hızlı temponun bir arada kullanıldığı Zumba egzersiz programı ile 1 saatte 500’den fazla kalori yakabilirsiniz.

Devamını Oku
Düğün Dansı

Düğün, nişan, mezuniyet gibi özel günlerinizi taçlandırmak istiyorsanız; tangodan salsaya, Latin danslarından modern dansa kadar istediğiniz dansı seçebilir, uzman eğitmenlerimizden ders alabilirsiniz.

Devamını Oku